Lot of Life

Lot of Life Yoga Travellers

06/09/2024

Friluftsliv - Het vervolg

Het tweede deel van de reis begaven we ons in het betoverende Naeroyfjorden gebied. Zó prachtig 🤩
Kayakken, nog een laatste - zonnige - klim naar de Prest bergtop, een uitstap naar Undredal voor een bezoek aan een Staafkerkje uit 1147, sauna aan het fjord met daarna een ijskoude dip en prijswinnende geitenkaas kopen voor het avondmaal. Voor de yogalessen op de veranda voor het Fjordhuis werden we doorlopend getrakteerd op een fabelachtig decor 💗 Zeer dankbaar voor deze spectaculaire reis, samen met 14 mooie, flexibele, dankbare en dappere vikingyogi’s .roes en ons superteam

05/09/2024

Friluftsliv - De liefde van de Noren voor het buitenleven

Het thema van de allereerste Yoga Nature Treat Norway 🇳🇴❤️

Ongeacht het weer naar buiten gaan, zonder specifiek doel of fysiek streven, ongeacht je leeftijd of gesteldheid en vanuit de wetenschap dat de natuur ten alle tijden helpt om je verbonden te weten met het hier en nu, met jezelf en een groter geheel.

En wauw, daar zijn we voor gegaan! Na een heel speciale opening met het delen van de eerste les in het in Bergen maakten we de volgende ochtend vroeg een treinreis langs de beroemde Bergen - Oslo lijn om op het hoogste punt, in Finse, uit te stappen en te voet op pad te gaan. Het werd een ruige hike met regen, sneeuw, het oversteken van kleinere en grotere rivieren. En werden we bevestigd in de Noorse uitspraak: Det fins ikke dårlig vær, bare dårlige klær. Oftwel: er bestaat geen slecht weer, alleen slechte kleding. Leve onze nieuwe regenjacks!

Zo’n feest om tegen het einde van de etappe door ons super team getrakteerd te worden op een warm vegan worstje en bij aankomst in een kneitertje warme hot tub te belanden.

De volgende dag troffen we vooral zacht weer en een zonnetje en vonden we avontuur in buitenyoga met een view en het verkennen van nieuwe routes. We deden ons tegoed aan de super knusse berghut, yoga bij de haard en verrukkelijk lokaal en organisch eten.

Dag drie keuze uit twee verschillende routes waar het landschap zichtbaar verandert, schitterende mossen, mooie bergmeren en hoppen van steen naar steen. En voor de liefhebber plonsen in natuurwater.

Morgen deel II van de reis!

.roes

07/04/2024

Sardinië Yoga Roadtrip / 6-14 oktober 2024 - vandaag in de nieuwsbrief deze zalige najaarsreis uitgelicht 🌞 spectaculaire hikes, zeemeerminwaardige, azuurblauwe zee, een prachtig groen binnenland en een rijke historie. Een prachtige en veelzijdige reis op een unieke bestemming. Wist je dat Sardinië ook wel de voetstap van God op de aarde wordt genoemd?
https://mailchi.mp/37eafe8af2c5/lente-vitaliteit-8255266

07/04/2024

19/03/2024

Ooit was de Yoga Wintersport Italië het allereerste Lot of Life reisconcept (2017). Werkelijk net zo zalig als het klinkt 🧘‍♂️⛷️🍝
Door de jaren heen groeide de reis met ons mee wat dit jaar resulteerde in een groene 💚 versie naar mijn hart! Minder druk op de 🌍 en een optimale natuur adoratie en onderdompeling 🌲🦌 waar we allemaal zoveel behoefte aan hebben! Sneeuwschoenwandelen, tour skiën, e-mountainbiken, langlaufen; allemaal ingrediënten waar we in het moment en op basis van het ritme van de natuur (weersomstandigheden) het programma mee tot leven brengen! De fantastische groep deelnemers die we bij ons hadden waren precies uitgerust met de skills en eigenschappen die hier bij passen:
Avontuurlijk 🦥 Flexibel (van geest)🦎Kwetsbaar 🦋Levenslustig 🐥Met vertrouwen 🦦 Eigen wijsheid 🦧 en Uniciteit 🦄
Dank aan allemaal, het was zo fijn! met oa .callens
Volgend jaar weer één op het programma; laat het weten wanneer je op de hoogte wilt blijven hiervan 🙏

08/02/2024

GRONDING

Hemel (aarde) wat ben ik gepassioneerd over dit onderwerp 🔥

In bijna alle gevallen van heling, in vrijwel alle sessies waarin ik behandel - mensen maar ook ruimtes en situaties of gebeurtenissen - ligt onvoldoende gronding ten grondslag ☺️ aan de disbalans.

Er zijn legio redenen voor, waaronder de zeer begrijpelijke en welbekende verwijdering van de natuur. We leven veelal in gekunstelde ruimtes en in het stramien van tijdspaden, planningen en deadlines die weinig met ons cyclische bioritme van doen hebben.

Maar er zijn ook minder tastbare, inzichtelijke of ook maar begrijpelijke aanleidingen die ons onbewust doen vertrekken uit ons lijf.

Het effect draagt hoe dan ook niet bij, en varieert van onhandig:
- een te laag of te hoog lichaamsgewicht hebben
- rommelig, vaag, zweverig of bezitterig, angstig, materialistisch zijn
- volop dromen of ideeën hebben maar niets van de grond krijgen

tot enorm pijnlijk
- ik hoor hier niet en ik wil hier niet langer zijn
- ontkoppeling van het lichaam met verslavingen en geweld
- grote financiële problemen en niet functioneren in de maatschappij

Dit zijn enkele voorbeelden en er leeft een heel scala tussen.

Nu dit: je doet niet iets fout; wé doen niets verkeerd. Maar we mogen het wel gewaar zijn en ons openen voor de mogelijkheid om de relatie met ons lichaam en onze aardse plek (opnieuw) in beheer te nemen en belangrijk te maken.

Wanneer we om wat voor reden dan ook ons anker, de verbinding met de aarde en het vreugdevolle contact met ons lijf kwijt zijn worden we spiritueel dakloos, raken we op drift en zijn we stuurloos in de aardse stroom van het leven.

Je gegrond en daarmee gezond, welkom, veilig en helemaal op je plek voelen is een geboorterecht. Eis het op ❤️ Er is op je gerekend hier 🌍

De onlinles zondag staat helemaal in het teken van GRONDING. Wat is het exact, wat is de koppeling met het energetisch lichaam, hoe herstel en onderhoud ik het op een manier die bij mij past en meer over het grote belang voor ons welzijn en bestaan. Met een aardende yogaserie, ademoefening, energiewerk en praktische oefeningen voor dagelijkse toepassing. Geschikt voor iedereen 🙌

9:30 tot 11:30 u
➡️DM voor info

09/01/2024

Gehoor geven aan je hart 💗

De winter, het Oude over laten gaan in het Nieuwe, aanschouwen hoe streepje voor streepje de zon weer aan ruimte wint en de dagen telkens een kriebelig beetje langer licht blijven. In ons ritme van de Lot of Life reizen waren de afgelopen weken een periode van loslaten, overdragen, nagenieten en genieten van een lege kalender in december. Ruimte om met familie en vriendenbezoek te zijn, om dagjes weg te gaan met de jongens en ook om tijd met mezelf door te brengen; in te checken met wat er bij me leeft en waar ik op af wil de komende periode.

Tussen het Oude en Nieuwe jaar in fladderde ik dan ook regelmatig even mijn binnenwereld in om te verbinden met de vraag die ik mezelf zo vaak stel wanneer ik een yogales ga geven, een sessie begeleidt, met Neel van Leeuwen afstem over waar we wél en niet voor gaan maar ook bij vraagstukken op persoonlijk en privé niveau. De vraag is doodeenvoudig en luidt: wat mag er nu? Ik stel de vraag niet aan mijn hoofd, maar aan mijn hart en daarmee aan het groter geheel wat me altijd wil leiden, dag en nacht; ik kan altijd aankloppen. De antwoorden zijn subtiel, kalm en helder; zonder omweg of twijfel en zonder tonen van haast, angst of tekorten. Het voelt als een klik want in feite is het veel meer een herinnering dan nieuwe informatie. En met wat er nu mag maakt mijn hart vervolgens een sprongetje als ik er ook gehoor aan geef 💓

Dus daar gaan we… de wens is diep, het besluit is vers;

Er komen online Yoga en Reiki lessen aan en we beginnen aanstaande zondag! Met enorm veel liefde en toewijding:

💫 1x per maand, 2 uur verdiepen, oefenen, ervaren en leren toepassen
💫 Voor meer ervaren studenten én nieuwsgierige verkenners
💫 Yoga, Reiki en andere vormen van energiewerk
💫 Voor healing, zelfzorg en vitaliteit

Er is nog veel meer over te lezen via de link in de opmerkingen dus kijk vooral even rustig voor het hele plaatje 🙏
Zie ik je zondag al? En mocht je nu een beetje angst voelen; ga er dan zeker voor 😉

📸 .prins.photos

09/01/2024

Gehoor geven aan je hart 💗

Tussen het Oude en Nieuwe jaar in fladderde ik dan ook regelmatig even mijn binnenwereld in om te verbinden met de vraag die ik mezelf zo vaak stel wanneer ik een yogales ga geven, een sessie begeleidt, met afstem over waar we wél en niet voor gaan maar ook bij vraagstukken op persoonlijk en privé niveau. De vraag is doodeenvoudig en luidt: wat mag er nu? Ik stel de vraag niet aan mijn hoofd, maar aan mijn hart en daarmee aan het groter geheel wat me altijd wil leiden, dag en nacht; ik kan altijd aankloppen. De antwoorden zijn subtiel, kalm en helder; zonder omweg of twijfel en zonder tonen van haast, angst of tekorten. Het voelt als een klik want in feite is het veel meer een herinnering dan nieuwe informatie. En met wat er nu mag maakt mijn hart vervolgens een sprongetje als ik er ook gehoor aan geef 💓

Er is nog veel meer over te lezen via de link in mijn profiel dus kijk vooral even rustig voor het hele plaatje 🙏

📸 .prins.photos

26/11/2023

Aan jezelf én de wereld werken 💚 - https://mailchi.mp/756453097768/zorgdragen-voor-jou-6155133 De november nieuwsbrief is uit!
Over hoe ik kennis maakte met Reiki en hoe het mijn leven veranderde. Over wat we hier en nu, vandaag kunnen doen om de wereld een mooiere plek te maken. En over de keuze een reguliere wintersport te verruilen voor een duurzame versie sneeuwpret ☃️

Wakker worden in Mhamid
30/10/2023

Wakker worden in Mhamid

14/05/2023

Moederen (over jezelf) als vaardigheid 💗 - https://mailchi.mp/723b3ce9b87d/zorgdragen-voor-jou

Ik hou ervan om woorden en hun betekenis helemaal uit te pluizen. Waar komt een woord vandaan, welke associatie heeft het en interpreteren we de woorden nog steeds zoals ze van oorsprong bedoeld zijn? Meer dan eens ontstaan er mooie inzichten en vormen deze een voedingsbodem voor een yogales. In aanloop naar de les van afgelopen vrijdag mijmerde ik over de betekenis van moeder(schap), moederen en moederdag.
Lees verder in de nieuwsbrief!

22/04/2023

Lot of Life Squad op pad!
Zo zalig om de auto vol te laden met tenten, slaapzakken en een gaspit en dan de bergen in te gaan zonder al te veel plan 🧡 hou hiervan!

27/03/2023

Dat was een zalig weekend met lieve ♥️
Geheel volgens Sparkly Spring wensen en intenties bracht het me onder andere:
🫶 Het afstoffen en nieuw leven inblazen van een oude vriendschap
🫶 Veel buiten zijn in de schitterende natuur met wandel en plons 💦
🫶 Koekhappen met de kinders op Sparkly detoxproof wijze 😄

(Leren) Duiken of Skiën onder onze begeleiding?⛷️🤿 -
15/01/2023

Yoga Hike in het voorjaar en de zomer

Een vers Yoga Wintersport aanbod ✨⛷️🏔️ -
02/11/2022

Groot nieuws 💫 Én grootse avonturen in het najaar 💛 -
19/08/2022

Met onze mooie familieyoga reis in Yoga Internationaal!
18/07/2022

Vanaf vandaag in de winkel, een mooi artikel in het over de familieyoga vakantie bij in Italië. We kijken alvast uit naar de volgende editie.

Check de website om het artikel te lezen en/of alvast te boeken voor de meivakantie 2023.

📷

Met

28/02/2022

𝑼𝒑𝒔𝒊𝒅𝒆 𝒅𝒐𝒘𝒏

Als de wereld op zijn kop staat en de storm niet te volgen is dan ben ik zó zó dankbaar dat yoga bestaat. Het is van oneindige waarde te kunnen verbinden, temidden van wat ook en de weg naar die immer beschikbare, neutrale, omarmende en helende plek af te leggen. De geruststelling die je ervaart wanneer je je volledig verbindt is onoverwinnelijk en alles omvattend. En daar kunnen we dus allemaal terecht, onvoorwaardelijk.

Daarom, als je machteloosheid ervaart over wat er in de wereld gebeurt, of als je je om wat voor reden dan ook versnipperd voelt, het draagt bij om je de vaardigheid van verbinden eigen te maken. We blijven ons yoga aanbod verversen en aanvullen en diverse gelegenheden creëren om hiervoor te kiezen. Morgen start een verse maand online yogalessen.

⭐ Van maandag tot en met vrijdag je dag in aandacht beginnen. We worden Samen Wakker met yoga van 7 tot 7:30 uur.
⭐ Maandagavonden Yoga met Neel van Leeuwen van 20 tot 21:15 uur
⭐ Aanstaande woensdagavond 2 maart Nieuwe Maan Yoga sessie met Lotje Dekker van 20 tot 21:15 uur

Verder kun je in de komende maand nog mee op Yoga Duikreis naar Bonaire van 16 - 25 maart. Je hart ophalen aan de wonderschone onderwaterwereld en je laven aan liefdevolle begeleiding, yogalessen, verse maaltijden en het heerlijke buitenleven.

Alle info en aanmelden via de linkjes in de opmerkingen.

Address

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Lot of Life posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Lot of Life:

Videos

Shortcuts

  • Address
  • Telephone
  • Alerts
  • Contact The Business
  • Videos
  • Claim ownership or report listing
  • Want your business to be the top-listed Travel Agency?

Share