23/05/2020
👶 Корисні поради: політ на море з дітками до 2-х років
⠀
Чи знаєте ви, що юні туристи розвиваються краще своїх «домашніх» однолітків? Кожна подорож для малюка – це вирій нових вражень, відчуттів та знань. І головне для мами й тата – не заважати дитині насолоджуватися моментом. Не ігноруйте той факт, що усі ваші тревожні думки й опасіння негативно впливають на настрій та поведінку малечі. Отже, план наступний: ретельно обираємо напрямок та готель, відповідально збираємось у подорож, та... НАСОЛОДЖУЄМОСЯ сонцем, морем, життям!
⠀
🍼 Підгузники, баночки та суміші, сумки-холодильники, слінги для немовлят, легкі коляски та інші гаджети дуже полегшили життя сучасним батькам. Нижче виділимо основні моменти, на які вам варто звернути увагу.
⠀
🧩 Обирайте тур з нічними перельотами. Так дитина більшу частину дороги спатиме.
🧩 Навіть якщо у вашому готелі є коляски в оренду, візьмить тростинку із собою в аеропорт. Під час проходження всіх процедур у малюка буде можливість відпочити.
🧩 Обирайте готелі для сімейного відпочинку. Дієтичне меню, спеціальні стільчики в ресторані, міні-клуби з анімацією, дитячі басейни, гірки – це дрібнички, які об’єднавшись, дадуть змогу вам відпочити врешті-решт!
⠀
💡 Наприклад, у концепції FUN&SUN все передбачено. Крім магазинів з дитячими товарами, у готелях ви знайдете Baby Lounge – простір для малюків та їхніх батьків. Такий собі острівець спокою та комфорту для молодих батьків.
⠀
🧩 Обов’язково візьміть з собою їжу в дорогу та дитяче харчування на перші 2-3 дні. Щоб ви могли спокійно, без паніки, знайти альтернативу в місцевих магазинах. Це можуть бути фруктові пюре, суміш для приготування каші, дитячий крекер, печиво Марія та дитячі соки.
🧩 Разом з педіатром зберіть для малюка дорожню аптечку. Ліки за кордоном не завжди легко купити. Універсальні помічники: антисептик, жарознижуючі препарати, антигістамінні засоби від укусів та алергічної реакції, засіб від комах, крем для засмаги, від забиття (бинт, вата, зеленка, перекис водню, пластир), активоване вугілля або інші засоби від розладу шлунку.
🧩 Оформіть розширений вид страхування: коштуватиме дорожче, але спатимете ви спокійніше. Заздалегідь дізнайтеся у страхової компанії, з яким кол-центром вона співпрацює. Зателефонуйте туди та запитайте, чи є україномовні лікарі в тому місті та курорті, куди ви їдете. Запитайте, чи приїде лікар за викликом чи вам доведеться самостійно їхати до лікарні за необхідності. Дізнайтеся, де розташована найближча до готелю лікарня та як туди дістатися.
⠀
🧩 У ручну поклажу, окрім документів та грошей, радимо спакувати:
🔹 їжу та іграшки для дитини (без звуку);
🔹 запасний комплект одягу, підгузники, вологі та сухі серветки (кілька пачок);
🔹 маленький флісовий плед (на випадок кондиціонерів в аеропорту);
🔹 аптечку із антисептичними засобами для обробки подряпин;
🔹 Power Bank та планшет для малюка.
⠀
💬 Влаштуймо голосування: якщо ви «за» подорожі з малюком до 3-х років, ставте «+» ⤵️