Prijswinnaars!
De winnaars van onze prijsvraag op de Fiets en Wandelbeurs zijn bekend! 🥳
De winnaar van onze hoofdprijs, een cadeaubon t.w.v. € 100, is geworden A. van Leeuwen.
De overige winnaars zijn:
Een cadeaubon t.w.v. € 50:
E. de Bruin / I. van der Hei / H. Boven
Een cadeaubon t.w.v. € 25:
B. Habers / A. Liebregts / E. Jansen / E. Veldhuijzen / B. Busse
Hartelijk gefeliciteerd allemaal met jullie cadeaubon van Aktiva Tours. We sturen ze z.s.m. per mail naar jullie toe!
Bekijk hier onze nieuwe reis naar Lanzarote. Het is er heerlijk wandelen door druivenvelden en tussen vulkanen met bijzondere uitzichten!
https://bit.ly/475iOVx
Wil jij nog lekker weg deze zomer? Neem een kijkje bij onze last minutes en reserveer je plekje!
www.aktivatours.nl/last-minutes
#aktivatours #fietsen #fietsreis #fietsvakantie #singlereis #fietsreizen #wandelen #wandelreis #wandelvakantie
1 van onze reizigers is bezig met zijn 25ste Aktiva Tours reis! Onze reisleider Franky heeft wat lekkers voor bij de koffie gehaald om dit jubileum met de hele groep te vieren.
De winnaars van onze prijsvraag van de Fiets- en Wandelbeurs zijn bekend. Iedereen van harte gefeliciteerd met de gewonnen cadeaubon van Aktiva Tours. De winnaars worden morgen ook per mail op de hoogte gebracht.
Wij hebben weer wat te vieren vandaag. Onze lieve collega Felicie is 20 jaar bij Aktiva Tours. Gefeliciteerd!
Hoera!
Onze reisspecialist Pim zat gisteren, 1 februari, 40 jaar in het vak! Dat was natuurlijk reden genoeg voor een lekker stuk taart en een glas champagne op kantoor.
Gefeliciteerd Pim, op naar de 50 jaar!
Ondertussen zijn Willem en Helen van Bonneblond druk bezig met de voorbereidingen voor de kerstreis!🎅🏻 Dat ziet er al gezellig uit! 🔥 Dat wordt genieten in Frankrijk.
Reisleider vertelt..
Maak kennis met reisleider Sjaak Stans! Of ken jij hem al? Sjaak heeft afgelopen jaar al wat reizen voor ons gedaan, dus wellicht ben jij hem al eens tegengekomen?
De route voor de dagtocht van as. zondag is af. Sta je net als deze jongens ook al te springen? Het is een prachtige route geworden door de Liesselse bossen en langs de Astense Aa! Wil je nog mee? We hebben nog 1 plekje beschikbaar. https://bit.ly/3SQn6rs
Singlereis Westerwald Duitsland
We kregen dit leuke filmpje door van een reiziger van ons. Het is gemaakt tijdens de singlereis in het Westerwald in Duitsland afgelopen september. De natuur is prachtig in deze periode van het jaar. 🍂🌰🍁
Heb je zin om ook nog lekker even weg te gaan? Bekijk onze last minutes voor de laatste vrije plekjes op onze singlereizen https://bit.ly/3qUaUeB
Reisleider Martin aan het woord
Maak kennis met reisleider Martin Bestebreurtje! Of ken jij hem al? Martin heeft al veel reizen voor ons gedaan, dus wellicht ben jij hem al eens tegengekomen op een reis?
Singlereis Mergelland en de Voerstreek dag 3 en 4
Deze groep vermaakt zich prima in het mooie Limburg!
Zin gekregen in deze Singlereis Mergelland en de Voerstreek? Bekijk hier meer informatie en boek voor een plekje op 23 oktober, Vol = Vol! https://bit.ly/38yUH7T
Bedankt reisleidster Monique voor het leuke filmpje.